72-годишник се удави во Преспанско Езеро

Loading...

Денес околу 11 часот 72- годишно лице, со иницијали Ѓ.Д. од Неготино, се удавило во Преспанското Езеро, информираат повеќе портали. Веста е потврдена од МВР, а повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

 

 

loading...