Анџелина во романтичниот бел фустан повторно докажа колку ѝ годи разводот

Loading...

Актерката во последно време навистина блеска.По две години брак и вкупно 12 години врска, Анџелина Џоли се разведе од актерот Бред Пит кон крајот на 2016 година. Во изминатите неколку месеци, таа повторно стана гостин на бројните свечени настани и речиси секојпат воодушевува со своите гламурозни изданија. 

Ништо поинаку не било ниту на вчерашното доделување на наградите “Critics’ Choice”, каде Џоли се појавила во романтичен бел фустан и сиви кадифени салонки.
 
 По две години брак и вкупно 12 години врска, Анџелина Џоли се разведе од актерот Бред Пит кон крајот на 2016 година. Во изминатите неколку ме

loading...