EPA VAPE најдоброто електронско наргиле од денес со промотивна цена во маркетите
на Тинекс

Долго очекуваниот европски бренд на електронски цигари конечно и кај нас.
Со својот стил и елеганција, EPA VAPE делува луксузно и внесува уникатно задоволство на
сетилата со 6 превкусни ароми, може да се носи насекаде и е супер практичен без досадни
полнења и непријател чад.
ЕПА Вејпот е електронско наргиле за пушење со претходно наполнета течност која се напојува
од литиум-јонска батерија која продуцира деликатна и совршена мекост.
ЕПА Вејпот има 800 повлекувања и содржи 2% никотин со природен растителен глицерин и
медицински вкус.
EPA VAPE не содржи штетни супстани како:
 ВИТ со ацетат
 Катран
 Алуминиум
 Хром
 Железо
 Олово
 Арсен
EPA VAPE уникатни вкусови од:
 Манго
 Кока Кола
 Малина и Лубеница
 Ментол
 Грозје
 Лубеница

 Промотивната цена е со 399 денари и можат да се најдат само во маркетите на
Тинекс и 450 денари со достава до Вашиот дом низ цела Македонија преку online
продажба на нашиот инстаграм профил epavape.mk

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.