18+

18+

ВИДЕО: Бора очајно сакаше да ги испипа градите на Маца Дискреција!

Турбо фолк пејачот Бора Дрљача, беше на седмо небо откако успеа добро да ги испипа градите на старлетата маца Дискреција.Откако реалното шоу „Парови“ веќе почна пред неколку дена, веќе се […]

18+

18+ Фото: На сите им студи, а на нив им е жешко: Овие ѕвезди се сликаа сосема ГОЛИ за социјалните мрежи

На некои им е лето во јануари, а некои се смрзнуваат на минус, но во секој случај на социјалните мрежи никогаш немало повеќе разголени тела,Така кралицата на мелодијата „жалете ме, […]