Фото

Инстаграм Фото

„Среќен ден на вљубените, мои бебиња“: ММА-боречката Валери Луреда објави провокативна фотосесија на Истаграм

Сензацијата на Bellator MMA Валерија Луреда уште еднаш докажа дека е нокаут во и надвор од кафезот со специјална привлечна долна облека, објавена во чест на Денот на вљубените. Луреда […]

Most beautiful girls Балкански убавици Фото

Миа Борисављевиќ – галерија на фотки од која „боли“ глава

Миа Борисављевиќ – галерија на фотки од која „боли“ глава Ова е наш избор, дефинитивно секси е галеријата. И има што да видите ако сте нејзин фан. Па и да […]

Инстаграм Фото

Дали е ова најжешката фотографија на Кајли Џенер досега?

Дефинитивно предизвика бура на емоции кај своите над 160 милиони следбеници со оваа провокативна фотографија. Кајли руши рекорди. За еден ден оваа објава има над 7.5 милиони лајкови. Со тоа […]

Историја Фото

Како се правеше држава според Никола Димитров! Ја направивме нема проблем…

Да се потсетиме како се правеше држава според Никола Димитров, нашиот вечен функционер. Веруваме дека тој би сакал овој твит кој што го објави со голем севдах да го нема, […]

Останати спортови Фото

Американската тенисерка Бетани Матек предизвика сензација со фотки на Инстаграм

Американската тенисерка Бетани Матек предизвика сензација со фотки на Инстаграм. „Џастин: Сите го прават тоа. Јас: Навистина? Надвор? На ладново? Џастин: Да, тоа сега е кул…“, напишала тенисерката во описот […]

Бавча Фото

Еден фејсбук пост кој одлично го изразува мислењето на нашиот народ

Еден фејсбук пост кој одлично го изразува мислењето на нашиот народ. Решивме тука да го пренесеме, и знаеме дека ќе се сложите со зборовите. Да не е трагично ќе беше […]

Most beautiful girls Фото

Душица Андоновска – галерија

Бидејќи деновиве е актуелна по социјалните мрежи и по интернет порталите како девојка на Карачиќ, хрватскиот ракометен репрезентативец, решивме да ви приближиме една галерија за Душица Андоновска. Ова е според […]