Инстаграм

Инстаграм

Кој најмногу се богати и колку вреди еден пост на Инстаграм?

Разбирајќи го огромниот потенција во онлајн сферата, маркетингот одамна се пресели на социјалните мрежи. Луѓето кои имаат голем број следбеници „вредат многу пари“. Но, кои се најбогадите од нив и […]

Инстаграм

Девојки, не се залажувајте од Инстаграм: Вака навистина изгледа женското тело

Австралиската дизајнерка на бикини, Карина Ирби, на својот Инстаграм профил објавила интересна видео снимка во која покажува дека никој не може да биде совршен во живо и на фотографии. 27-годишната […]

Инстаграм

Имаше 100 килограми пред да се породи, а месец дена потоа Ана Николиќ е вистинска секс бомба

Неколку недели Ана воопшто не се појавуваше во јавноста, а новата слика која ја постави предизвика вистинска лудница.-Ви благодарам на сите за убавите желби! Ве сакам многу и ми недостасувате! […]

Инстаграм

На Дара Бубамара и го затворија профилот на Инстаграм – Која е причината?

Инстаграм налогот на Дара Бубамара е угасен, а причината е малку неверојатна.Се работи за тоа што администраторите на Инстаграм сметале дека пејачката објавува експлицитна содржина, во форма на провокативни и […]

Инстаграм

Целиот свет зборува за оваа БАБА: Таа е вистинска заводничка, а нема да верувате колку години има!

За оваа баба зборува целиот свет, а не е ни чудо, кога Јазимена Роси изгледа трипати помладо отколку што е.Јаземена Роси има 60 години, две внучиња и неодамна се појави […]

Инстаграм

Се фотографирала гола со својот син, но не очекувала бурни реакции!

Јулија Прудко, поранешна новинарка која ја води ПР агенцијата во Москва постави фотографија на својот Инстаграм профил која предизвика многу бурни реакции кај граѓаните кои ја следат.Станува збор за фотографија […]

Инстаграм

ГО ПОКОРИ ИНСТАГРАМ: Незаборавен танц на познат италијански бизнисмен!

Италијанскиот бизнисмен Џанлука Вачи и неговата сопруга, манекенката Џорџа Габриеле, знаат како да се забавуваат на одмор.Нивните видео записи од одмор, воодушевија милиони луѓе. Џанлука (48), секојдневно споделува видеа и […]

Инстаграм

Серена Вилијамс заводливо замеша со задникот!

Серена Вилијамс (34) си даде простор за одмор од напорните тренинзи и одлучи да се опушти во друштво на пријателите.Тенисерката присуствуваше на повеќедневната забава на пејачката Сијара во Лас Вегас, […]

Инстаграм

ХИТ НА ИНСТАГРАМ: Вежби за нозе и стомак какви ШТО НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ…

Таа е царица. Поранешната мисица Катарина Конов воодушеви со видеото на Инстаграм на кое покажува дека не мораш да бидаш меѓу одењето во теретана и одењето со пријателките на плажа.  Нејзиното […]