Инстаграм

Инстаграм Фото

Наоми Кембел со провокативна фотографија на граница на блокирање на Инстаграм

Наоми Кембел (1970 година) по потекло е од Британија. Случајно е откриена за време на шопинг во Лондон. Ја започнува нејзината кариера во 1980 година и веднаш се појави на […]

Инстаграм Фото

„Среќен ден на вљубените, мои бебиња“: ММА-боречката Валери Луреда објави провокативна фотосесија на Истаграм

Сензацијата на Bellator MMA Валерија Луреда уште еднаш докажа дека е нокаут во и надвор од кафезот со специјална привлечна долна облека, објавена во чест на Денот на вљубените. Луреда […]

Most beautiful girls Инстаграм

Плејбој-зајачица во својот дом без најава паднала и починала

На 29-годишна возраст во Москва починала поранешната плејбој-зајачица и познат модел, Жана Расказова. Таа била во својот дом, заедно со еден пријател, кога изненадно паднала и веднаш починала. Пријателот сведочел […]

Балкански убавици Инстаграм Сцена

Едита се соблече во секси бикини, па покажа тетоважа на овој дел од телото каква што никој нема

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии. Таа позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината […]

Инстаграм Фото

Дали е ова најжешката фотографија на Кајли Џенер досега?

Дефинитивно предизвика бура на емоции кај своите над 160 милиони следбеници со оваа провокативна фотографија. Кајли руши рекорди. За еден ден оваа објава има над 7.5 милиони лајкови. Со тоа […]

Инстаграм

Душица Андоновска се радуваше на победата на Карачиќ, кој е нејзин дечко

Хрватската ракометна репрезентација ја победи Норвешка и обезбеди пласман во финалето на Европското првенство во ракомет. Еден од најдобрите играчи на коцкестите, Игор Карачиќ ја имаше потребната поддршка за победа. […]

Инстаграм Сцена

Џастин Бибер е болен, изјавата ја пласираше на својот Истаграм

Како што самиот потврди на својот истаграм профил, Џастин Бибер е болен од неизлечива болест. „Многумина би зборуваат дека изгледам пропаднато, дека се дрогирам и слично, а не гледаат дека сум […]

Инстаграм

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи на својот инстаграм профил. Фотографијата веднаш доби скоро 20 илјади лајкови.  Се чини дека стана модерно сите голи да се сликаат на […]

Инстаграм

Дали вреди за сите пари: Фудбалери даваат по 50.000 долари за една ноќ со оваа Бразилка

Наталија Гарибото е една од најпознатите бразисли блогерки. Таа има милиони следбеници на Инстаграм и вели дека од рекламирањето на своето тело може добро да се заработи. Поради нејзините совршени […]