Инстаграм

Инстаграм

Кендис Свинпул + Ламборџини + црвена долна облека = Перфекција

Овој петок Викториниот ангел и една од најдобро платените манекенки на светот, Кендис Свинпул објави фотографија на Инстаграм снимена во Мајами. “Никогаш не е досадно” напишала јужноафричката убавица на фотографијата […]

Инстаграм

Балотели има нова љубов!

Откога Балотели се пресели во Италија заради новиот договор со Милан се појавија гласини дека тоа всушност го направил за својата нова девојка, згодната русокоса Фани Негуеша. Очигледно барањето на […]

Инстаграм

Најдоброто и најлошото од познатите личности на инстаграм во 2012 година

Познатите личности имаат страшни инстаграм фотографии, колку што ние знаеме. Тие живеат интересни животи и во најголем дел, прават да се осеќаме патетично доколку ги споредуваме сликите. Како и да […]

Инстаграм

Најсексипилните фотографии на Ријана на Инстаграм

Откако во јавноста излегоа фотографии од секси едиторијалот на Ријана и Кејт Мос за магазинот V, обожавателите на позната пејачка од Барбадос добија ново изненадување. На Инстаграм се објавија нејзини […]

Инстаграм

Андромеда Космос

Оваа прекрасна особа, на инстаграм се претставила како АНДРОМЕДА КОСМОС… Веројатно со тоа сакала да направи паралела со бесконечноста на вселената… Нема други податови за неа. А ние сметавме дека […]

Инстаграм

Најдобрите и најсекси фотки на Ријана од ИНСТАГРАМ

Според неколку угледни портали од САД, како и влијателни блогери ова се најдобрите и најсекси фотки на Ријана што таа некогаш ги поставила на Инстаграм… Ние уживавме. А вие? Може […]

Инстаграм

Да ја отвориме и оваа рубрика

Инстаграм е неверојатно популарна апликација за „паметните“ телефони. Истата беше купена од Фејсбук по само 511 дена од постоењето за неверојатни 1 милијарда долари. Денеска ја користат веќе над 50 […]