Most beautiful girls

Most beautiful girls

Фото: Кога природата НЕ ДАВА, ДАВА ПЛАСТИЧАРОТ: Амбросио од кај „го извади“ деколтето?

Природата не била дарежлива до крај со манекенката на Викторија Сикрет, Александра Амбросио.Природата не била дарежлива до крај кај манекенката на Викторија Сикрет, Александра Амбросио. Убавицата признава дека досега имала […]

Most beautiful girls

Фото: Ќе ви ја „заголицка фантазијата“: Дали Билјана заборави да облече гаќички?!

Згодната Билјана постојано објавува провокативни фотографии на својот Фејсбук профил, а овојпат ги заскокотка обожавателите.Таа потсети на фотографија од пред неколку години на која лежи на кожен кревет, а дискутабилно е […]

Most beautiful girls

Фото на денот: Валентина Граорковска

Оваа Македонка ќе ве заслепи со својата убавинаДека Mакедонија има неоткриена убавина доказ е токму оваа млада девојка  која плени со својата убавина. Имено, Валентина Граорковска е малада и талентирана […]