Галерии

Вести Видео

Руски полицајци нападнати во московското метро (видео)

Руски полицајци нападнати во московското метро (видео) Двајца мажи се уапсени во Москва по насилна тепачка со полицајци, снимени на камера во метро станица, откако еден од нив одбил да […]

Видео Култура

Арија Бенд со интересен видео концерт – Ја славиме МУЗИКАТА,го славиме ЖИВОТОТ

Еве како се обратија до својата публика: Почитувани дами и господа, вљубеници во музиката, после повеќе од година и пол рестрикции, ограничувања, карантини решивме преку овој аудио-видео проект опфаќајки што повеќе […]

Вести Видео

ШОКАНТНО: Над 6000 жртви од вакцините против КОРОНА ВИРУСОТ (видео)

ШОКАНТНО: Над 6000 жртви од вакцините против КОРОНА ВИРУСОТ (видео) Во видео кое до детал ги објаснува нусефектите од вакцините бројките кои што се споменуваат се застрашувачки. Погледнете па донесете […]

Видео Избор на уредникот

Ќе го збунам Макрон ако ме види! (видео 1 минута)

Ова заслужува внимание. И е избор на нашата редакција. Неверојатно. Сите станаа експерти во геополитика: Чудни планови има Макрон, сака да се оддели од Америка и да направи Европско НАТО… […]