Видео

Вести Видео

Декласифицирано: Пентагон официјално пушти 3 НЛО ВИДЕА за „расчистување на заблудите“

Декласифицирано: Пентагон официјално пушти 3 НЛО ВИДЕА за „расчистување на заблудите“ Повеќе од две години откако излегоа на Интернет, Пентагон официјално објави три кратки клипови од средбите на американските пилоти […]

Видео Нега и убавина

Тренинг во домашни услови: 20 минути вежбање за затегнато тело

Без изговори! Тоа е мотото на фитнес инструкторката Памела Реиф која нагласува дека за вежбање ви треба само добра волја. Доказ за тоа се нејзините видеа со инструкции за вежбање […]

Видео

Македонско девојче ечеше во Подгорица (видео)

Македонско девојче ечеше во Подгорица (видео) Состојбата предизвика од Корона вирусот е причина за воведување полициски час и во Црна Гора. Но, дел од граѓаните на Подгорица денес испратија убав […]

Видео

Одличен Велигденски концерт во снимен во Кафе Интермецо – РАЗДЕЛЕНИ, НО ОБЕДИНЕТИ

Одличен Велигденски концерт во снимен во Кафе Интермецо – РАЗДЕЛЕНИ, НО ОБЕДИНЕТИ. Intermezzo music bar заедно со своите пријатели подготви доза позитивна енергија за овој празничен викенд. Со овој инспиративен […]

Видео

Оро прилагодено на барањата за социјална дистанца (видео)

Оро прилагодено на барањата за социјална дистанца. И ова има. Се снајдоа луѓето и се дистанцираа а сепак играат оро. Оро прилагодено на КОРОНА Оро прилагодено на КОРОНА Публикувахте от […]

18+ Видео Инстаграм

Порно ѕвездата Никол Шеа со провокативно видео на улиците на Њујорк

Порно ѕвездата Никол Шеа со провокативно видео на улиците на Њујорк Видеото го наслови – СЕ МОЛАМ ЗА ЊУЈОРК. Додека снимаше њујорчани подзастануваа да ја погледнат подобро и да снимат […]

Видео Сцена

„Километри“ на Лозано изведена подобро од било кога

„Километри“ на Лозано изведена подобро од било кога. Во ова време кога се се прави од дома Лозано со својот бенд направи одлична верзија на неговата „Километри“. Одлично е снимено. […]