Kaтица ја фркнала главата, па морало да ја масираат на плажа

Loading...

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски сподели нова фотографија од одморот на Катица Јанева.
“Откако излезе снимката за „Рекет”, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати масажа која според неименуваниот извор чинела 10 евра. Тек почеток е Катицеее, многу повеќе ќе те боли глава“, напиша Арсовски.

 

loading...