Mилица Тодоровиќ: „Ни со пиштол ќе ме „натераат“ да се вратам на бившите“

Loading...

Непосредно пред прославата на роденденот, Милица Тодоровиќ се врати од Истанбул, каде итно се оперираше поради проблеми што ја мачеа осум години, односно го оперираше носот.
Таа наполни 30 години, и во интервју за Скандал вели дека тоа не би менувала ништо во нејзиниот живот.
„Мојот живот воопшто не се промени, тоа се само бројки, јас и понатаму сум убава и млада“.
Милица претходната година ја раскина својата петгодишна врска со кореографот Милош Пауновиќ, а набргу потоа започна врска со Петар Стругар.
Неодамна, пејчката истакна дека врската со Петар му била промашување и таа е единствена врска која не траела неколку години.

 

View this post on Instagram

 

Dok snimam, @bobanaboka ne propusta nijedan trenutak ☺️ #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

loading...