Љубов и секс

Љубов и секс

Карло Бос имал односи со Карлеуша?! -тврдење што ги запали сите по фејсбук

Најпознатиот македонски порно актер тврди имал секс со една од најголемите музички ѕвезди во Србија, Карлеуша. Карло објави дека во 1988 година легнал со Јелена Карлеуша. Оваа информација Карло ја […]

Љубов и секс

Ким на сите начини докажува на Вест дека е негова „совршена кучка“

Риалити ѕвездата Ким се обидува на сите начини да докаже на својот дечко Канјуе Вест, дека ќе биде идеална сопруга за него. Старлетата за својот партнер готви, ја спрема неговата […]

Љубов и секс

Се омажи актерката Ен Хатавеј

  Познатата американска актерка 29-годишната Ен Хатавај во Калифорнија се венчала со 31-годишниот актер и дизајнер на накит, Адам Шулман. Венчавката на оваа холивудска двојка е одржано во Биг Суру, […]

Љубов и секс

ПОРНО-ГУГЛ: Почна со работа пребарувачот на порнографија!

SearchXXX е новиот пребарувач наменет само за пребарување на порнографија. Позади овој проект стојат луѓе од ICM Регистрите кои се заслужни за развивање на xxx домени.Од денес, сите кои на […]

Љубов и секс

Наташа Беквалац и манекенот Владимир Вуксановиќ планираат свадба?

  Наташа Беквалац и манекенот Владимир Вуксановиќ се распрашувале за детали за романтична венчавка во Верона. По желбата на Владо, овој заљубен пар се упати кон Италија. Тие се многу […]

Љубов и секс

ТАЈНАТА за среќен брак: Еднаш неделно, релаксирајте се со шише вино

Двојките кои си дозволуваат еднаш неделно заедно да споделат шише добро вино, најверојатно, се посреќни од оние кои во целост избегнуваат алкохол. Истражувачите ги проучувале 1500 брачни двојки, барајќи од нив […]