Сцена

Сцена

Викторија Лоба се огласи: Никогаш не бев бремена

''Дали на Балканот кариерата е поважна од мајчинството''. Вака гласеше еден од објавените наслови на српскиот портал www.poznati.info. Имено насловот на оваа објавена вест и немаше да привлече внимание во […]

Сцена

Миранда Кер во гаќички за магазинот “Eskvajer”

Миранда Кер една од најсексипилните жени во светот, се сликаше за насловната страна на магазинот”Eskvajer”. Манекенката за декемвриското издание позирала во топлес, носејќи само чипкани гаќички. Сопругата на Орландо Блум […]

Сцена

Јелена Карлеуша во сообраќајна несреќа

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, утринава околу 10 часот, предизвика сообраќајна несреќа во центарот на Белград.   Српската полиција ја утврдила нејзината одговорност и против неа ќе биде крената прекршочна […]

Сцена

Кели Брук во нова серија со проверен рецепт, широко деколте

Кели Брук ќе глуми во нова научно-фантастична серија со проверен рецепт, широко деколте. Како што може да се види од фотографиите употребен е победнички рецепт, односно кожа, деколте и Кели […]

Сцена

Кели Брук во нова серија со проверен рецепт, широко деколте

Кели Брук ќе глуми во нова научно-фантастична серија со проверен рецепт, широко деколте. Како што може да се види од фотографиите употребен е победнички рецепт, односно кожа, деколте и Кели […]

Сцена

Војвотката Кејт Мидлтон прогласена за најубавата природна убавица

  Прекрасната Кејт Мидлтон е прогласена за најубавата природна убавица во Велика Британија…   Истражувањето го спроведе козметичката фирма St Ives и тоа на 100 машки испитаници кои го искажуваа […]

Сцена

Одличниот настап на Белов и Мајсторовиќ на Макфест

Погледнете го уште еднаш видеото на Белов и Милица Мајсторовиќ од нивниот заеднички настап на Макфест. Како што пренесуваат медиумите Милица се спасила за малку од брачна понуда од Белов. […]