Сцена

Сцена

Милан Поповиќ има нова девојка која личи на Северина

Српскиот крал на бакарот, кој во последниве неколку месеци беше главна тема на таблоидите низ Балакнот, конечно сврте нов лист во својот приватен живот. Спорд српски Курир, Милан има нова […]

Сцена

Алек Болдвин со склекови пред својата сопруга

Познатите папараци, познатите трагачи и сенки на познатите холивудски ѕвезди, успеаа да направат низа од неколку фотографии додека познатиот актер Алек Болдвин, на улиците од познатиот Лос Анџелес правеше склекови […]

Сцена

Никол Шерцингер и нејзиниот Twitter фустан

Појавата на Никол Шерцингер во креација со која со сигурност ќе се вброи во историјата на најневообичаени креации некогаш направени и претставени пред јавноста, беше доволен мотив за воодушевување и […]

Сцена

Промоција на спот на Елена Ристеска

Видео спотот за најновата песна на поп пеjачката Елена Ристеска – „Опасно време“, во понеделник ќе биде промовиран во кафетеријата „Драма“ на улица `Македонија` (спроти ресторанот `Пелистер`). Пејачката Ристеска  по […]

Сцена

Ава Карабатиќ удри девојка

На Хрватската старлета Ава Карабатиќ и засметале три девојки кои ја погледнале кога влегла во еден задарски локал. Бившата учесничка на „Survivior“ почнала да се дере на збунетите девојки: Што […]