Сцена

Сцена

КОГА ПРИРОДАТА ДАВА, ДАДЕНО Е: Деколтето на Тамара ќе ви го сврти умот

Пејачката Тамара Тодевска, видкендов објави фотографија од сет. И покрај прекрасната шминка со која нејзините очи дојдоа до израз, сигурни сме дека нешто друго го привлече вниманието.На фотографијата иако носи […]

Сцена

Иван ја остави Елена без зборови: „Јас знам што имаш ти во гаќичките“

Јас знам многу повеќе од тебе што ти имаш во гаќичките, него ти саматам – и рече популарниот водител Иван Ивановиќ на нашата преставничка Елена Ристеска во шоуто ТЛЗП, по […]

Сцена

Саша Матиќ ЈА НАЛУТИ Северина: Погледнете како таа го навреди за возврат…

Ти си многу тежок човек. Сирота твоја жена – му рекла Северина.На сплитската пејачка не и беше ни малку драго што Саша Матиќ ја терал да ги повторува нејзините делови […]

Сцена

Почина Пантиќ од „Тесна кожа“

Познатиот српски актер Никола Симиќ починал денес по долго и тешко боледување.Како што пишуваат српските медиуми, 80 годишниот актер годинава два пати се оперирал на Институтот за урогологија и нефрологија, […]

Сцена

Фото: Жените велат дека ова се НАЈПОСАКУВАНИТЕ МАКЕДОНСКИ ВОДИТЕЛИ!

Видовме кои се најмускулестите македонци, а сега погледнете кои се најпосакуваните македонски водители!Ова се момците од телевизиските екрани на кои девојките не можат да им одолеат. Некои од нив имаме […]

Сцена

ЦЕЛА НОЌ ЈА ПОМИНА ВО ПОЛИЦИЈА: Наташа фатена под дејство на алкохол

По луда журка, пејачката Наташа Шавија била запрена од страна на полициски службеници, при што тие утврдиле дека го возела својот автомобил под дејство на алкохол.На алкотестот кој и бил […]

Сцена

СЕ СКАРАА СРЕДЕ ЕМИСИЈА: Милан Калиниќ ја навреди Цеца, а погледнете што му порача таа…

Натпреварувачката Бојана Голубовиќ во својата биографија забележала дека одлично ги имитира пејачите,  а жирито посака да види некоја имитација помеѓу нејзините два настапи во текот емисијата на Ѕвездите на Пинк. […]