Сцена

Сцена

Видео: Со што оваа девојка го изненади жирито на Ѕвездичките на Пинк, а тоа не е пеењето?

Милица Мамонтов има 15 години и ги доби сите 5 гласа од жирито на Пинковите ѕвездички.Настапи големо изненадување кога жирито прочита што пишува во кратката биографија на оваа тинејџерка. Имено, […]

Сцена

ДАЛИ Е ОВА СЕКСИ?-Наташа Беквалац отворила тегла сред продавница а во теглата…

Познатата пејачка Наташа Беквалац објавила фотографија на интаграм на која јасно се гледа како сред продавница јаде кисели краставички. Со тоа повторно се отвара и темата дали е бремена, бидејќи во […]

Сцена

Видео: Запознајте го најзгодниот телохранител на светот: Со него славниот дизајнер е секогаш сигурен!

Карл  Лагерфелд е секогаш опколен со убавина, прекрасни модели, првокласни колекции, но и со убави телохранители. Французинот Себастијан Јондеу го  чува познатиот дизајнер и открива што е најважното во неговата […]

Сцена

ВО ВАКВО ИЗДАНИЕ НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ: Хурем покажа нешто повеќе пред камерите

Величенствениот ги излуди жените на нашите простори, но и неговата драга Хурем го придоби вниманието од мажите кои поради неа почнаа да ја гледаат серијата.Во харемот носи долги фустани и […]

Сцена

Пејачката низ солзи раскажува за синот кој починал по раѓањето: Заедно со сопругот поминав низ најлошиот период во животот!

Пејачката низ солзи проговорила за својот син  кој починал веднаш откако се родил.Пејачката Лили Ален на гостувањето во емисијата на Џонатан Рос заплакала  во моментот кога проговорила за својот син […]

Сцена

Дарко Лазиќ направил куќа на село, вложил 300.000 евра, а потоа следел шок!

Тотален пресврт поради жената! Дарко Лазиќ се откажал од изградбата  на куќата во родниот крај Брестач затоа што неговата жена Ана Севиќ не сака да живее на село. Иако пејачот планирал  […]