Сцена

Сцена

ЉУБОВТА Е НАВИСТИНА СЛЕПА: Ова се 10-те најконтроверзни познати парови!

Кажуваат дека љубовта е слепа а судејќи по ова и ќе видите дека тоа навистина е така. Некои познати парови се прекрасни и слатки додека некои претставуваат вистинска комбинација на […]

Сцена

Видео: Сораја без градник дава интервју

Една од најпопуларните српски старлети Сораја Вучелиќ без никаков проблем одговара на новинарски прашања во ултра провокативно издание.Една од најпопуларните српски старлети Сораја Вучелиќ без никаков проблем одговара на новинарски […]

Сцена

Фото: Како изгледа Каролина Гочева без грам шминка

Пејачката секогаш изгледа извонредно каде и да се појави, тоа ни го покажала и докажала милион пати досега.Таа со години ја носи  титулата на „една од најубавите девојки во Македонија“. […]

Сцена

ВИДЕО: КРАЛИЦА НА БИСЕРИТЕ – Тања Савиќ се избрука пред камерите!

„Сакам кажам – не знам речам“… Тања Савиќ малку „ги измеша брзините“, па дури чудно ја погледна и Огнен и Дарко Лазиќ кој беше во студиото заедно со неа.Пејачката сакаше […]

Сцена

Видео: Роби Вилијамс доби син – Додека неговата сопруга се породуваше, тој…

Светски познатиот пејач Роби Вилијамс по вторпат стана татко, овој пат на син. Досега беше вљубен во својата ќерка Теодора Роуз, на која ѝ ја посвети песната „Go gentle“.Но, овој […]

Сцена

Фото: Хју Џекман по трет пат опериран од рак на кожата!

Славниот актер уште еднаш апелираше до сите, задолжително да користат заштитни креми за сончање.Австралискиот актер Хју Џекмен по трет пат во текот на годината се бори против ракот на кожата. […]

Сцена

Aлиса објави фотографија како ја дои ќеркичката

Актерката на социјалните мрежи објавила фотографија на која ја дои едномесечната ќеркичка Елизабета. Обожавателите и заблагодариле што тој сладок момент го споделила со нив.Гордата мајка Алиса Милано одлучила да го […]