Сцена

Сцена

Фото: Погледнете како Ноне го прослави својот роденден!

Предроденденски Ноне прослави со своите пријатели и нормално со своето момче, црномурестиот и екстра згоден Рајан….Денеска и е роденден на Ноне Неделковска, а таа е далеку од дома. Ноне полни […]

Сцена

ПИЈАН ВОЗАЧ се удрил во нејзиниот автомобил: Позната пејачка доживеа сообраќајна несреќа

Пејачката Џенифер Лопез (45) синоќа имала сообраќајна несреќа кога пијан возач удрил во нејзиниот џип. Оваа вест пејачката ја сподели со фановите на Инстаграм со фотографија која ја покажува нејзината […]

Сцена

Фото: Награда за Фифи на „Парадата на гордоста“ во Белград

Најпознатиот македонски транвестит Филип Јаневски – Фифи, доби посебно признание на денешната Парада на гордоста во Белград.На пејачот, кој за време на „Икс-фактор“ отворено зборуваше за проблемите со кои се […]

Сцена

Што одговорил Рики Мартин кога син му го прашал: „Тато ти ли ме носеше во стомакот?“

Рики Мартин е горд татко на две 6 годишни момчиња, кои ги доби од сурогат мајка. Овој пејач морал да се соочи со едно од најтешките прашања во животот, кога […]