Сцена

Сцена

СЕ НАДМИНА СЕБЕСИ: Мајли Сајрус повторно испровоцира со својата појава!

Мајли на Инстаграм објави фотографија на која во топлес издание ја рекламира својата нова линија на вештачки заби.Поп ѕвездата Мајли Сајрус одамна ги научи фановите од неа да очекуваат секакви […]

Сцена

Џеј Зи и Бијонсе повторно се скараа, но овој пат камерите фатија се

Се чини дека парот повторно има проблеми – овој пат камерите снимија се.Бијонсе и Џеј Зи неодамна ги обновија своите брачни завети, но тоа не стави крај на нивните проблеми. […]

Сцена

Фото: Милан Калинќ со нов имиџ – Како ви се допаѓа?

Српскиот актер и водител Милан Калиниќ ги шокираше сите кога на снимањето на емисијата „Пинкови ѕвезди“ се појави со црна коса и посочи дека тоа го направил зпоради Цеца Ражнатовиќ.Иако […]

Сцена

ЌЕ МУ ПУКНАТ МУСКУЛИТЕ: Не е ни чудо што Софија Вергара не се одвојува од него

Актерот кој со совршеното тело ги освои жените ширум светот, но и убавицата Софија Вергара, одлучи да објави фотографија без маица, на која е повеќе од секси.Џо Манганиело очигледно сериозно […]

Сцена

Кристијан Голубовиќ се појави на суд и присутните ги остави БЕЗ ТЕКСТ: Ја спомна и Цеца!

Александар Кристијан Голубовиќ, кој е осуден на 14 години затвор поради посредување во купопродажба на 100 грама мешавина од хероин и парацетамол, вчера во Апелациониот суд, изјави дека не е […]

Сцена

Сите тајни на шоуто „Твоето лице звучи познато“: Убавиот однос песните и игрите се само претстава за публиката.

Совршените одмоси помеѓу натрпераварувачите , смеата, песната и  играта во шоуто „Твоето лице звучи познато“  се изгледа само претстава за публиката.Иако на екраните  се изгледа совршено: од маски и костими, […]

Сцена

Какво тело Севе има! Пејачката сака да има тело како Деми Мур

Пејачката Северина Вучковиќ се пофалила како секој ден вежба напорно.Иако во почетокот на март имше операција на колената, по што одеше со помош на патерици, пејачката сега се посветува на […]