Сцена

Сцена

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Стоја ги шокираше сите. Веќе не изгледа вака!

Пред неколку часа, фолк пејачката Стојанка Новаковиќ Стоја, преку Фејсбук сподели фотографија и напоменала дека стигнала на снимањето, дека се` уште нема фризура, а веднаш потоа следеше трансформација и нов […]

Сцена

Провокативна и отворена: САКАМ СЕКС БЕЗ ОБВРСКИ!

Емили Ратајковски (23) нема проблем со мажите и моментално повеќе е заинтересирана за забава за една вечер отколку да започнува врска. Во интервју за „Космопилитен“, таа сосема искрено зборуваше за […]

Сцена

Британска старлета: Писториус ми праќаше пораки за време на судењето

Тој прв ми се јави затоа што го споменав во својата колумна, вели Кејти Прајс.Старлетата Кејти Прајс за брианските медиуми откри како Оскар Писториус за време на судењето за убиството […]

Сцена

РАДА МАНОЈЛОВИЌ СЕ ОТКАЖА ОД ПЕЕЊЕ?- „Каква Америка, ќе одам на село да чувам овци“

Српската фолк ѕвезда  Рада Манојловиќ поради здравствени проблеми одлучи да направи кратка пауза во кариерата за што побргу да закрепне. Сепак паузата нема да ја мине во Америка за да […]

Сцена

ЉУБОВТА Е НАВИСТИНА СЛЕПА: Ова се 10-те најконтроверзни познати парови!

Кажуваат дека љубовта е слепа а судејќи по ова и ќе видите дека тоа навистина е така. Некои познати парови се прекрасни и слатки додека некои претставуваат вистинска комбинација на […]

Сцена

Видео: Сораја без градник дава интервју

Една од најпопуларните српски старлети Сораја Вучелиќ без никаков проблем одговара на новинарски прашања во ултра провокативно издание.Една од најпопуларните српски старлети Сораја Вучелиќ без никаков проблем одговара на новинарски […]

Сцена

Фото: Како изгледа Каролина Гочева без грам шминка

Пејачката секогаш изгледа извонредно каде и да се појави, тоа ни го покажала и докажала милион пати досега.Таа со години ја носи  титулата на „една од најубавите девојки во Македонија“. […]