Сцена

Сцена

Фото: Накова се изгуби некое време, а се врати назад со ПРОВОКАТИВНА фотографија

Иако долго време не објавуваше ништо на социјалните мрежи, манекенката Александра Накова не издржа и се пофали со нови секси фотографии.Иако долго време не објавуваше ништо на социјалните мрежи, манекенката […]

Сцена

Што искоментира Нина Бадриќ на Фејсбук за настапот на Елена?

Елена Ристевска викендов имаше тешка задача на шоуто ТЛЗП, да ја имитира Нина Бадриќ.Коментарите околу нејзиниот настап се поделени, но што искоментира Нина за тоа како се снајде Елена во […]

Сцена

Каролина БЛЕСНА во Битола и Охрид, ја раскажа приказната „Македонско девојче 2“

По шесте одлични концерти во Македонската опера и балет во Скопје, дивата Каролина Гочева викендов ја раскажа приказната „Македонско девојче 2“ во Битола и Охрид.Во преполните Домови на културата во […]

Сцена

СОСЕМА ГОЛА: „Како Јелена Карлеуша води љубов со…“

Популарната Јелена Карлеуша, не може, а да не привлече огромно внимание. И овојпат со фотографија од креветот се покажа во голо издание.Српската фолк пејачка не престанува да провоцира. Популарната Јелена […]

Сцена

Милан Калиниќ кажа страшни работи за Саша Поповиќ: Директорот на Гранд…

Откако остана без ангажман на телевизија „Прва“, многумина го отпишаа Милан Калиниќ од водителската работа. Меѓутоа, тој сега е домаќин на емисијата „Ѕвездите на Пинк“, а ретко кој очекуваше дека […]