Сцена

Сцена

Се бараат стилисти; погледнете ги најлошо облечените на МТВ ЕМА наградите

Црвениот тепих на доделувањето на МТВ ЕМА наградите зрачеше со се освен со гламур.   И додека сите очекувавме дека познатите дами ќе облечат нешто што ќе не остави без […]

Сцена

Меган Фокс првпат во јавноста по породувањето

Глумицата Меган Фокс и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин првпат се видени во јавноста откако станаа родители. Прекрасната глумица го роди нивниот син минатиот месец. Познатиот пар е сликан додека […]

Сцена

Јоце Панов сними видео запис за песната Љубовна религија

Поп пејачот Јоце Панов сними видео запис за песната Љубовна религија на најубавите локации кои природата и ги подарила на Македонија. Видео записот се снимаше седум дена под режисерската палка […]

Сцена

Северина и нејзиниот син Александар

И покрај зафатеноста и посветеноста на нејзиниот најнов албум и работата во студиото, сепак оваа познатата хрватска пејачка издвои дел од своето време учествувајќи во кампањата за потребите и снимањето […]

Сцена

Феноменална изведба на ДНК

Анплагд концертот на Р&Б дуото ДНК кој што се одржа на 29-ти септември во Универзалната Сала во Скопје, беше несекојдневно доживување за присутните, не само поради гостите и одличната изведба […]