Сцена

Сцена

Утре ќе се одржи доделувањето на ‘MTV Europe’ музичките награди

Манекенката Хајди Клум ќе биде домаќин на доделувањето на 'MTV Europe' музичките награди, што ќе се одржи на 11 ноември во Франкфурт.Како и секоја година, по “МТВ ВМА“ наградите, следи […]

Сцена

Macaulay Culkin ја моли неговата поранешна девојка Mila Kunis да му се врати и го остави Ashton Kutcher

Macaulay Culkin (32) и Mila Kunis (29), е уште една од многуте веќе завршени и минати холивудски двојки. Плачејќи и тресејќи се пред апартманот на преубавата Mila Kunis, во Њујорк […]

Сцена

Наташа Беквалац: Разводот ми е најголемиот неуспех во животот

Добро познато е дека преубавата Наташа Беквалац во последниот изминат период поминува низ вистинска медиумска војна со нејзиниот поранешен сопруг Данило Икодинович. Имено некогашниот ватерполист не пропушта прилика во која […]

Сцена

Хајди Клум призна дека е заљубена во својот телохранител и партнер Мартин Кристен.

Познатата Хајди Клум призна дека е заљубена во својот телохранител и партнер Мартин Кристен. Гласините за романтичната врска меѓу супермоделот и нејзиниот телохранител почнаа да кружат во медиумите порано годинава. […]