Сцена

Сцена

Одличниот настап на Белов и Мајсторовиќ на Макфест

Погледнете го уште еднаш видеото на Белов и Милица Мајсторовиќ од нивниот заеднички настап на Макфест. Како што пренесуваат медиумите Милица се спасила за малку од брачна понуда од Белов. […]

Сцена

Анџелина Џоли сама со децата

Актерката Анџелина Џоли, која до пред некое време важеше за најубавата жена на светот, се припрема, заедно со нејзините деца, за Halloween.    Таа е забележана од страна на папараците […]