Сцена

Сцена

Сестрата на Клуни за неговото детство и неговиот живот

Сестрата на холивускиот срцекршач, Џорџ Клуни, Аделиа Зидлер, проговори за животот на својот помал брат. Таа коментираше за неговиот препознатлив стил на живот како вечен ерген, за гласините дека е […]

Сцена

Проблеми во рајот – повторно расправија на Џоли и Пит

Меѓусебните односи на најпознатиот пар на светот се влошуваат. Анџелина Џоли и Бред Пит повторно има нова караница. Овој пат, Анџелина Џоли претерала со нејзината опсеија со нејзиниот поранешен сопруг […]

Сцена

5 тајни врски на славните

Дали Kirstie Alley и Patrick Swayze навистина биле заедно?  Во интервју за “Entertainment Tonight” оваа недела, 61-годишната актерка призна дека таа и познатиот актер биле заљубени додека го снимале филмот […]