Сцена

Сцена

Од ботоксот и естетските корекции си го уништи лицето: Силвестер Сталоне не личи на себе

Силвестер Сталоне (74) последниве години ја шокираше јавноста со лицето, кое го уништи со ботокс и други естетски процедури. Неговите обожаватели истакнуваат дека Сталоне ја наследил опсесијата со пластични корекции […]

Сцена

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци…

Британската старлета Кејти Прајс (42) ги скршила двете стапала на одмор во Турција и завршила во брза помош. Таа ќе мора да оди и на операција, по која нема да […]

Сцена

Џамбазов си ја отвори душата- со емотивна порака откри што му недостасувало во животот, а денеска му се исполнило

Илина Арсова, саканата на Игор Џамбазов денес слави роденден. Игор на Инстаграм напиша емотивна порака со која и го честиташе роденденот. „Таа е се што имам. Таа е се што […]

Сцена

Анабела: Сакате да ме натерате да се убијам?

Ќерката на Анабела Атијас, Луна Џогани пред извесно време откри дека поранешно момче на нејзината мајка во една прилика и се додворувал. Оваа ситуација, според нејзиното кажување, се случила неколку […]

Сцена

Славица Чуктераш гола и мокра: Таа се разладува, а на другите им е жешко од глетката

Во претходниот период, медиумите го поврзуваа името на пејачката Славица Чуктераш со коронавирусот кој таа го прележа по дваесетдневната борба. Сега пејачката ужива во жешките летни денови, па затоа ги […]

Сцена

Силиконските гради во преден план: Луна објави фотографија во бикини

Победничката на “Задруга 2” ужива појкрај базент. Луна Џогани го искористи топлото време да ужива покрај базент. Победничката се облече во секси бикини, легна на лежалка и ги израдува нејзините […]

Сцена

Ким Кардашијан пристигна дома во неверување, по шокантната средба со Канје Вест

Најпопуларната ријалити ѕвезда во светот, Ким Кардашијан (39) се врати дома откако во Вајоминг за прв пат го посети својот сопруг и претседателски кандидат на САД Канје Вест (43), откако […]

Сцена

Црнината никако да ја симне од себе- вака денес изгледа сопругата на Оливер Драгојевиќ две години по неговата смрт

Денеска се одбележуваат две години од смртта на легендарниот хрватски пејач Оливер Драгојевиќ кој по тешката и долга битка со ракот почина на денеш ден во 2018 година. Тој замина […]

Сцена

Деколте во преден план: Сопругата на Миле Китиќ е вистинска бомба и во шестата деценија

Пејачката Марта Савиќ изгледа навистина одлично дури и во шестата деценија, па дури и девојките кои се двојно помлади од неа можат да бидат љубоморни. Сопругата на Миле Китиќ секогаш […]

Сцена

Жешко издание на Ана Кокиќ: Пејачката го раскопча сакото, градите само што не испаднаа!

Дека Ана Кокиќ пука од се*спил покажува и најновата фотографија која беше објавена на социјалните мрежи. Пејачката за потребите на новиот спот се облече во провокативно и елегантно издание. Ана […]

Сцена

Огромните гради на Јелена Карлеуша скоро да испаднаа од минималното бикини

Како што е познато, Јелена Карлеуша отпатува за Турција, каде ужива на одморот со своите ќерки Ника и Атина. ЈК секојдневно објавува слики на Инстаграм како го поминува летниот годишен одмор, […]

Сцена

Српската пејачка преживува пекол поради коронавирусот, цел месец е позитивна на тестовите

Познатата фолк пејачка Јелена Костов веќе еден месец ја води својата битка со злобниот коронавирус, а откако повторениот тест покажа дека вирусот сè уште постои во организмот, таа со нетрпение […]