Сцена

Сцена

Тошиќ дојде на настапот на Карлеуша! Исончан и дотеран, ја поддржа жената

Душко уживаше до крајот на настапот на Јелена Душко Тошиќ беше синоќа, на настапот на неговата сопруга Јелена Карлеуша во Белград! Славниот фудбалер пристигна на сплавот сам, дотеран максимално, потемнет, […]

Сцена

Цеца мокра до кожа пее на концерт, а Богдан ја поддржува со „Браво љубов“

Познатата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ по подолго време одржа концерт во Љубовињ, а дождот ништо не и можеше. Цеца пееше на дождот, мокра до кожа. Сите во еден здив […]

Сцена

ЖЕШКАТА АНА СЕВИЌ: Пејачката ужива на годишен одмор, а сега го МОКРОТО ТЕЛО и БУЈНИТЕ ГРАДИ!

Ана Севиќ ужива во Грција со сопругот и ќерките, а сега сподели со своите фанови како изгледа по породувањето, на сите им падна вилицата. Пејачката Ана Севиќ со сопругот Даниел […]

Сцена

Совршен стајлинг за ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ за кој ќе се зборува! Еве како изгледаше пејачката Гоца Тржан

Популарната српска поп-пејачка Гоца Тржан, судејќи според фотографиите, со годините изгледа подобро и помладо, особено кога е придружувана од сопругот Раша Новаковиќ. Имено, иако го прослави својот 47-ми роденден пред […]

Сцена

Се случи и тоа чудо: Тања Савиќ и Славица Чуктераш се смирија

Пејачите Славица Чуктераш и Тања Савиќ не разговараа повеќе од една деценија, но очигледно, нивниот конфликт конечно стана минато. Иако никогаш не беше откриена вистинската причина за расправијата меѓу двете […]

Сцена

Таа е дама со одличен стил: Прво јавно појавување на Меланија Трамп по напуштање на Белата куќа

Откако Доналд Трамп ги загуби претседателските избори и тој и Меланија ја напуштија Белата куќа, поранешната прва дама беше видена за прв пат во Њујорк, а се шпекулира дека летото […]

Сцена

Неда Украден во костим за капење и без шминка предизвика воодушевување

Неда Украден (70) важи за негувана жена која многу се држи до својот изглед и има одлична фигура! Пејачката со право важи за една од најубавите славни „баби“ на Балканот, […]