Бавча

Бавча

Оваа изјава ЌЕ МУ ОБЕЗБЕДИ ПОРАЗ на Заев на избори!

Дојде моментот кога лицето Зоран Заев повторно се демантираше и си даде автогол при една изјава за новинарите. Ви звучи познато?Во прес-конференција за новинарите, Зоран Заев изврши самоубиство за само […]

Бавча

Зоран Заев се понудил самиот тој да биде Специјален јавен обвинител?!

Социјал-демократскиот сојуз попладнево соопшти дека нема да се појави на изборите на 5-ти јуни. Причините, како што велат, се евидентни: Јанева не ја исполнила зададената задача.„Очигледно е дека Катица Јанева […]

Бавча

ЈАНЕВА МУ ВОЗВРАТИ НА МИЛЕНКО: „Лажеш, имам и 4 осмици!“

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева реагираше на документираното тврдење на Миленко Неделковски дека за време на своите студии на правиот факултет имала само 6-ки и 7-ки.Кога слушнала за информацијата, Јанева […]

Бавча

Видео: Фатиме ИСМЕАНА на социјалните мрежи

Специјалната јавна обвинителка Фатиме ФетаиДеновиве на социјалните мрежи се споделуваат слики и видеа од специјалната обвинителка Фатиме.  Но, не било какви видеа. Народот постојано ја исмева обвинителката, на секаков можен начин.  Да се […]

Бавча

ФАНТИМЕ

Фантиме е ликот кој го инспирираше творецот на ЕДНООКИ! Тоа е хибрид од Јунакот Фантом и Фатиме Фетаи помошничката на специјалната обвинителка  Фатиме Фетаи со својата добра глума го заслужи […]

Бавча

Погледнете како Заев ги брои фантомските гласачи!

Лидерот на Социјалдемократскиот сојуз Зоран Заев, деновиве продолжува да ја импресионира јавноста со математичките вештини.Веста дека постојат скоро половина милион фантомски гласачи коишто се наоѓаат на Избирачкиот список, ги става […]

Бавча

Кинеска Формула за ДОЛГ ЖИВОТ

Стара Кинеска Формула за Долг Живот   Старата кинеска формула за долг живот, практикувана од големите учители од Шангај, доколку ја практикувате може да живеете долго и без нервози едноставно да […]

Бавча

Еве како помина специјалната прес конференција на Јанева на социјалните мрежи!

Велат дека треба да се внимава какво име им се дава на децата, за да не станат предмет на исмевање.Случајот на СЈО, наречен „Титаник“, ја доживеа судбината како и добро […]