OД ЦЕНАТА БОЛИ ГЛАВА Часовникот на Цеца чини колку цел стан, погледнете како изгледа ова луксузно парче на нејзината рака кое никако не го симнува

Пејачката носи само оригинали
Многу познати личности сакаат брендирани работи кога станува збор за облека, накит, обувки. Некои од нив посегнуваат по „лажни“ копии, а некои не си го дозволуваат тоа. Или оригинал или ништо. Тоа е правилото на Светлана Цеца Ражнатовиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)


Пејачот Дарко Лазиќ беше „провален“ дека носи лажен часовник, кој нормално чини 32.000 евра, а неговата колешка го сруши рекордот со својот оригинал од 40.000 евра.
Светлана Цеца Ражнатовиќ секогаш носи часовници „Rolex Daytona“, кои чинат колку цел стан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sat na Ruci (@sat_na_ruci)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.