Ова е таткото на Цеца: Никогаш не ѝ прости

Светлана Цеца Ражнатовиќ е родена во селото Житораѓе, каде уште живеат нејзините родители, мајката Мира и таткото Слободан, кои имаат уште една ќерка Лидија.На интернет се прошири стара фотографија од фолк дивата со нејзиниот татко, Слободан.
Таа во една прилика објасни дека постои една работа за која нејзините родители никогаш не ѝ простиле:
-Сакав да студирам психологија. Бев на пат кон тоа и бев одлична ученичка и никогаш немав проблеми со училиштето. Верувале или не, целиот мој успех и огромна кариера никогаш не беа доволни за моите родители. Никогаш не можеа да ми простат затоа што не продолжив да се образовам и што не завршив факултет, открила Цеца.

 
 На интернет се прошири стара фотографија од фолк дивата со нејзиниот татко, Слободан.
Таа во една прилика објасни дека по

Пронајдете не на следниве мрежи: