Ознака: Абдула Олчак

Вести

Фото: ЕРДОГАН ЗАПЛАКА над ковчегот од неговиот пријател што го убија пучистите

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган заплака денеска во текот на говорот на погребот на својот пријател, кој загина во текот на обидот за државен удар во Турција.Менаџерот на компанијата на […]