Ознака: авантура

Хороскоп

Хороскопскиот знак кој има најголема шармантност и интелигенција

Хороскопскиот знак кој има најголема шармантност и интелигенција Кога ќе се спомне овој знак, поголемиот дел од луѓето најпрво помислуваат на дволичност. Но, неговата личност има многу повеќе слоеви. Како […]

Хороскоп

Секогаш млади во душа, а сексот со нив е фантастичен – За кој хороскопски знак станува збор?

Тие се комуникативни, интуитивни и обожаваат промени. За нив важи правилото дека не стареат, а сексот умеат да го направат фантастично искуство. Изгледаат одлично, имаат многу енергија и со сигурност […]

Живот

Овие три хороскопски знаци ги очекува незаборавно љубовно лето- а овој знак ќе го каже дури и судбоносното „ДА“

Хороскопот открива кои три знаци ќе имаат највеќе успех во љубовта за време на најтоплите месеци во годината. Во текот на лето 2019 година, личностите родени во овие три знаци […]

Сцена

Видео: Бремената Кејт Мидлтон во опасна авантура

Бремената Кеј Миделтон наиде на многу критики откако се осмели да влезе во „опасна“ авантура.Таа возела автомобил преку карпести предели, коа не е препорачлива за оние личности кои имаат проблеми […]

Издвојуваме

Семејството Дамјановски од Битола се поднови со КИА Спортаж од инстант лозот АВАНТУРА на Државна лотарија на Македонија

Се чини дека жешкото лето и годи на среќата, а градовите Битола и Прилеп летово како да се натпреваруваат во вжештување на атмосферата со делење на добивки од игрите на […]