Ознака: ава

Живот

Ги прогласија за најубави близначки во светот, но како изгледаат осум години подоцна?

После пропаднатиот прв обид, Жаки била нервозна околу прашањето за враќање на девојчињата во модната индустрија. Сепак, кога девојчињата наполниле седум години, работите се промениле. Жаки го поделила моментот кога […]

Сцена

Таткото на Ава: Куќата на Големиот Брат личеше на социјална институција!

Ава постојано сакаше да биде во центарот на внимание. А пак по завршувањето на шоуто и нејзиниот татко  не остана мирен, тој се изјасни дека неговата ќерка била малтретирана во […]

Сцена

Ава направи вистински скандал во куќата на Кошутњак – сметала дека гласовите и биле украдени!

Вчеравечер по прогласувањето на победникот Ава Карабатиќ приредила вистински хаос на Кошутњак во Белград, зошто смета дека и биле украдени гласовите. Откако Жарко беше прогласен за победник на ВИП серијалот […]