Ознака: ава

Фото

ФОТО: Провокативната Ава Карабатиќ со долна облека влезе во куќата на „Големиот брат“

Вчера започна шоуто „Големиот брат“, каде беа претставени сите учесници кои ќе земат учество. Меѓу нив се најде и старлетата Ава Карабатиќ, која ни е позната од реалното шоу „Преживеан“.Таа, […]