Ознака: Аврам Грант

Меѓународен фудбал

Грант: На Рафа му е потребна поддршка!

Поранешниот тренер на Челзи го повикува својот поранешен клуб, играчите и навивачите да го поддржат Рафа Бенитез на клупата на Челзи. По три меча без победа, Рафа Бенитез конечно забележа […]