Ознака: Аврил Лавињ

Сцена

Се зборуваше дека починала .. имала двојничка: Аврил никогаш не изгледала потажно на снимањето на видеото

За канадската пејачка Аврил Лавињ (36) со години кружи теорија на заговор дека таа не е жива и дека наместо тоа се појавува двојничка по име Мелиса, а поради новите […]

Сцена

“Се помирив со фактот дека умирам”

Пејачката Аврил Лавињ на неколку години се повлече од јавноста поради здравствени проблеми, односно Лајмска болест поради која постојано мораше да лежи во кревет. Моментално 34 годишната музичарка го планира […]