Ознака: автомобилот и паднал

Живот

Додека сопственичката пиела кафе, автомобилот и паднал во Охридско Езеро (ВИДЕО)

Автомобил марка „Пежо“ утрово се најде во водите на Охридското Езеро, покрај кејот во центарот на градот. Според неофицијални информации на очевидци автомобилот паднал во езерото откако претходно бил паркиран […]