Ознака: автомобилска регистрација

Фото

Се забил со „ферари“ во банкина, а неговата регистрација го изнасмеа Балканот

Непознат сопственик на луксузно „ферари“ вредно некаде околу 200.000 евра, во саботата наутро го забил својот миленик на четири тркала во банкина возејќи кон Нови Сад.Најверојатно поради неприспособена брзина тој […]