Ознака: автопат гостивар-тетово

Црна хроника

Возачот што прегази пешак се пријави во полициската станица во Тетово

СВР Тетово идентификувало едно лице кое е се сомничи дека било учесник во сообраќајната несреќа што синоќа околу 20 часот и 25 минути се случила на автопатот Гостивар-Тетово спроти спортската […]