Ознака: автопат ниш-лесковац

Балкан

Страшна сообраќајќа кај Ниш – пет лица се здобија со тешки повреди!

Четири лица се тешко повредени, а едно е со полесни повреди на делницата на автопатот Ниш-Лесковац.Несреќата се случила во близина на Ниш, а во тешката сообраќајка учествувале три автомобили. Погледнете […]