Ознака: Агим Јонуз

Видео

Најгледаната епизода на САМО ВИСТИНА на сите времиња, од која Јонуз избега од Филип Петровски

Проследете ја најгледаната емисија на САМО ВИСТИНА на сите времиња од која Агим Јонуз избега под налетот на аргументите на Филип Петровски. Емисијата е снимана на 18 јуни 2018 и […]

Вести Видео

Филип Петровски до Агим Јонуз: „Вие сте попиле малку пред емисија”, следуваше нокаут

Политичкиот аналитичар Агим Јонуз го напушти вечерашното издание на „Само вистина” на Канал 5, каде гостуваше со Филип Петровски. -За мене велат дека сум самобендисан, ама претпоставувам се возбудуваш и […]

Вести

Јонуз не го издржа дуелот со Филип Петровски ја напушти емисијата

Се случи и тоа гостин, првпат среде „Само вистина“ го напушти студиото. Агим Јонуз не го издржа дуелот со Филип Петровски па демонстративно ја напушти емисијата. Дуелот во „Само вистина“ […]