Ознака: агитира

Вести

Заев потполно се изгуби-политички агитира кај првооделенци

Опозицискиот лидер Зоран Заев на најгруб начин ја вмеша политиката во образованието. Тој денес на својот фејсбук профил повторно објави видео според инструкциите на неговите пи-ар консултанти од Белград, кои […]