Ознака: Агуеро

Меѓународен фудбал

Агуеро: Сити има сила за нова титула

По испаѓањето од Лигата на Шампионите во средата навечер, аргентинецот во редовите на Манчестер Сити, уверен е дека Сити има сили за да ја одбрани титулата во националниот шампионат. Серхио […]