Ознака: Адам Розенбахс

Сцена

По авионската несреќа во која загинаа бразилски фудбалери, комичар објави твит кој ги РАЗГНЕВИ сите!

Австралиски комичар предизвика огромен скандал кога само неколку минути по падот на авионот во Колумбија во кој загинаа повеќе од 80 луѓе, објави шега на Твитер, поради која сигурно зажали.-Во […]