Ознака: Аделина Тахири

Инстаграм Фото

Аделина Тахири објави слика од „нејзиното ново бебе“

Аделина Тахири објави слика од „нејзиното ново бебе“ Во својот најнов пост оваа наша инфлуенсерка се пофали со своето ново куче. Таа има над четири стотини илјади следачи на Инстаграм […]

Сцена

Аделина Тахири се разголе на студот: Голо стомаче и танга на снегот

Надвор е „камен“ студено, па од дома не излегуваме без своето капче, капут, зимски ракавици…или ако сме дома го пиеме топлото чајче. Некои од македонските јавни личности го искористија слободното […]

Сцена

Луксуз до најситен детаљ: Ѕирнете во раскошниот дом на пејачката Аделина Тахири

Пред повеќе од една година, животот на албанската пејачка со македонска адреса, Аделина Тахири, се промени од корен. Се омажи и стана сопруга, а пред девет месеци се реализираше и […]

Сцена

Аделина Тахири пред неколку месеци се породи, а сега ја крена маичката и упати јасна порака до сите жени

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улогата на мајка. Таа минатото лето го роди своето прво дете, синот Џон, а пејачката не дочека ниту 40 денови и веднаш […]

Издвојуваме Мислења

Ти ги создаде ЧУКИЧ и МАРКОВ да го соголат народот и ти префрлаа од 20-30 МИЛИОНИ ЕВРА ГОДИШНО ВО ФИРМАТА ВО ВИЕНА!

ЗЛОБО ЕДНА СКАПАНА ВИДИ СЕГА ШТО КЕ ТИ КАЖАМ!ТРЕБА ДА СЕ СООЧИШ СО СУДОТ НА МОЈАТА ПАРТИЈА(НА ВМРО)А НЕ НА ОВОЈ СУД КАДЕ ШТО ТЕ СУДАТ! НЕМА КАДЕ ДА ИЗБЕГАШ […]

Сцена

Бремената Аделина изгледа прекрасно

Аделина Тахири деновиве објави интересна фотосесија на која позира со трудничкото стомаче. Познатата пејачка со албанско потекло на фотографиите е разголена, но ништо провокативно и безобразно. На една од нив […]