Ознака: Адил Максутовиќ

Сцена

Не збореа со години: Познатиот пејач кој му е зет на Џеј чекаше 10 дена за да го сподели ова видео, па фановите не ги штедеа зборовите!

Пејачот Адил Максутовиќ кој е во брак со ќерката на легендарниот пејач Џеј Рамадановски, Ана Рамадановски објави емотивно видео и порака до својот покоен дедо. Откако почина пејачот инаку речиси […]