Ознака: Адијана Лима

Сцена

Андриана Лима се појави без градник на себе- фановите паднаа во транс по овој нејзин изглед

Андриана Лима вчера прошета на црвениот килим на филмскиот фестивал во Кан. Притоа не пропушти шанса а да не заблеска на преубав фустан со висок шлиц. Светкавиот фустан на бразилскиот […]