Ознака: адриана лима

Мода

Адриана Лима конечно откри како се вратила во топ-форма

Адриана Лима пленеше со својата убавина пред неколку дена на големата писта на модниот спектакл “Victoria's Secret”, каде таа блесна како најголема ѕвезда. Освен успешната кариера и идеалното тело, таа е […]