Ознака: адриано леито рибеиро

Сцена

ГО ДОПРЕ ДНОТО: Беше најдобар фудбалер во светот, денес е член на банда во Рио!

Од освојувач на две Златни топки до уличар во Рио де Жанеиро. Беше ѕвезда на бразилската репрезентација и бројни европски клубови, но Адриано Леито Рибеиро денес е член на локалните […]